Obsah

Organizační zajištění akce Slavnosti vína a otevřených památek

Typ: ostatní
slabMikroregion Buchlov se jako každoročně zúčastní Slováckých slavností vína a otevřených památek v Uherském Hradišti, které se letos uskuteční v sobotu 11.9.2021. Níže uvádíme program a organizační pokyny pro účastníky. Těšíme se na setkání a věříme, že si letošní slavnosti užijeme.

Hlavní koordinátorka akce:

Renáta Polišenská, tel.: 777 818 592, e-mail: renata.polisenska@seznam.cz

Místo akce: prostranství u Františkánského kláštera, orientační mapka letošního rozmístění stanoviště 

Informace na místě: veškeré informace budou poskytovány ve stánku s označením Mikroregion Buchlov. Budou zde také formuláře bezinfekčnosti k vyplnění včetně pásků a malé občerstvení pro účinkující (vyzvedávají vedoucí souborů). 

Formuláře o bezinfekčnosti:

Všichni účastníci průvodu a vystupující obdrží ráno v autobusech nebo před průvodem formulář bezinfekčnosti, který musí vyplnit. Formuláře bude vyzvedávat před průvodem ve Vinohardské ulici, kde se rozdávají cedule p. Renáta Polišenská nebo Iveta Rosůlková a oproti formuláři získá každý účastník pásek na ruku. Formulář k nahlédnutí nebo k tisku nalezenete níže. Předpokládáme, že formuláře budou tisknout obecní úřady a budou je distribuovat zástupci jednotlivých obcí. Formuláře se nevztahují na děti do 6 let včetně. 

Formulář bezinfekčnosti Covid-19

Řazení průvodu Vinohradská ulice

Program akce:

Prosíme všechny vystupující soubory, aby byly před vystoupením na místě minimálně 10 minut před zahájením svého vystoupení. 

slab


Přílohy

Vytvořeno: 5. 9. 2021
Poslední aktualizace: 5. 9. 2021 19:16
Autor: Renáta Polišenská